Fulltextové vyhledávání

x|vise innovative logistics GmbH

Logistické poradenství

Krátká informace

Logistické poradenství x|vise: praktické poradenství pro logistiku a internetový obchod 

Firma x|vise patří k předním rakouským poradcům v logistice a úspěšně se prosazuje i v zahraničí.  Firma má pobočky ve Vorarlbergu, Lauterachu a ve Vídni a specializuje se na vývoj nových logistických strategií, analýzu a optimalizaci stávajících logistických systémů a rovněž na realizaci integrovaných řešení internetového obchodu. Těžištěm činnosti je zejména problematika skladování (nová koncepční výstava, racionalizace), obstaravatelská činnost, distribuce a informační procesy řízení.

x|vise se soustředí na praktická a realizovatelná řešení, zpracovává pro klienty  Make-or-Buy-rozhodnutí (Outsourcing), výběrová řízení (SW, skladovací technika); v případě potřeby vykonává také Management-on-Time nebo Coaching. 

Toto široké portfolio služeb je úspěšně použitelné ve všech hospodářských oblastech a průmyslových oborech - ve výrobě, obchodě, službách i státních institucích.

 

Výrobky

Logistické poradenství a optimalizace,  logistické kontroly, optimalizace dopravy, skladové plánování, Supply Chain Management a E-Commerce poradenství
 
Hledáme

Zákazníky, nové projekty, odbytové partnery, kontakty

 

 

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha