Fulltextové vyhledávání

Thermokon Components GmbH

Energeticky úsporné senzory pro vyhřívání budov

Krátká informace

Thermokon je se svou více než 25 let dlouhou zkušeností na trhu podloženou širokými znalostmi technologie tím správným partnerem v oboru senzoriky pro topné systémy v budovách. Mimořádně efektivní senzory redukují emise CO2 a zvyšují životnost budov.

Thermokon nabízí mnoho senzorových řešení pro teplotu, vlhkost, kvalitu vzduchu, proudění, světlo nebo pohyb. Obslužné interiérové jednotky respektují moderní design a slouží jako multifunkční zařízení pro řízení osvětlení, teploty, zastínění atd. Bezdrátový a bezbateriový hlásič EasySens®  doplňuje produktovou nabídku.
Novinkou v portfoliu je „climaView“. Řešení pomocí cloudů zajistí rychlý přehled o problematických místech a o tepelné pohodě jednotlivých vnitřních prostor. S „climaView“ je možné současně sledovat a optimalizovat vytápění ve vašich budovách kdekoli na světě.

Thermokon má centrálu v Německu, pobočky v Rakousku, Švédsku, Číně, Švýcarsku, USA a Norsku. Rovněž díky svému odbytovému partnerovi v Rusku má tak Thermokon globální pokrytí a může se pochlubit vývozem do celkem 80 zemí světa.

Výrobky

  • „climaView“ – celosvětový monitoring vnitřního klimatu a energií via Online-Tool
  • EasySens® - energeticky soběstačná řídící jednotka s hlásičem
  • Multifunční interiérová obslužná zařízení
  • Čidla pro kvalitu vzduchu, teploty, vlhkosti a světla
  • Měřící přístroje, manometry, přepínače tlaku a proudu

Hledáme

Výrobce topných kotlů, tepelných čerpadel, klimatizačních zařízení, developery, plánovače techniky budov

 

 

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha