Fulltextové vyhledávání

Styx Naturcosmetic GmbH

přírodní kosmetika

Krátká informace

Firma Styx Naturcosmetic GmbH vznikla již v roce 1915, když dědeček současného majitele začal experimentovat s kosmetickými recepturami. Dnešní majitel pan Wolfgang Stix převzal rodinnou firmu v roce 1984 a podařilo se mu prosadit se i v zahraničí.

Wolfgang Stix a jeho 53 spolupracovníků se specializují na výrobu čistě přírodních produktů pro péči o tělo a kosmetiku.

V sortimentu má firma na 450 nejrůznějších výrobků pro přímé spotřebitele a více než 300 pěstících prostředků pro profesionální péči v kosmetice a wellness. Asi 70% výrobků také vyváží.

Dnes je STYX NATURCOSMETIC GMBH zastoupena již ve 40 zemích, velmi silná je firma na asijském trhu (v Rusku, Jižní Koreji, na Taiwanu a v Číně). V Rakousku se prodávají její výrobky ve specializovaných obchodech, lékárnách, drogeriích, vlastních prodejnách a v obchodní síti Taste & Beauty.

Celkový obrat firmy dosáhl loni více než 26 miliónů EUR, v roce 2009 zaznamenala firma nárůst obratu o 30% a zařadila se tak mezi nejůspěšnější podniky v zemi.

Výrobky

Produkty přírodní kosmetiky

Éterické oleje, růžové a bylinkové produkty, Alpin Derm, masážní oleje, glycerinová mýdla, aromaterapie, koupele, rašelinná kosmetika, šampony s henou, CHIN MIN balzám, bramborový balzám na ruce, masážní krém z kozího másla, Sheabutter, Aroma Derm (Profi).

Další podrobnosti najdete na našich webových stránkách www.styx.at
 
Hledáme

nové zákazníky

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha