Fulltextové vyhledávání

SPÖRK ANTRIEBSSYSTEME GMBH

Poháděcí, řídící a automatizační technika

Krátká informace

Již více než 25 let je firma SPÖRK Antriebssysteme pojmem v oblasti systémových komponentů a komplexních řešení v poháněcí, řídící a automatizační technice.

Zejména v posledních letech se SPÖRK Antriebssysteme ve svém závodě v Bad Vöslau méně soustředí na obchod se systémovými komponenty a stále více se zaměřuje na komplexní řešení, projektování, poradenství a engineering.

Ať už se jedná o rozšíření výrobního zařízení, automatizaci výrobního procesu, modernizaci strojů či realizaci specifického automatizačního projektu – Spörk je kompetentním a profesionálním partnerem, který přichází s komplexní nabídkou.

Jeho portfolio produktů a služeb je velmi široké, pohonnými systémy na nejvyšší technologické úrovni počínaje, přes nabídku mechanických a elektronických hnacích komponentů, engineering a optimalizaci procesů, až po výrobu spínacích skříní, servis a údržbu, organizaci revizního personálu, menší přestavby či opravy zařízení.

Výrobky

spínací skříně (dle projektů, výroba na objednávku), údržba a opravy, sběr podnikových a strojových dat, revitalizace výrobních strojů a zařízení, mechanické pohonné komponenty, elektronické pohonné komponenty, odborný personál
 
Hledáme

Partnery pro kooperaci z oblasti odpadních vod, automatizační techniky, automobilového a leteckého průmyslu, techniky pro bioplyn a biomasu, potravinářského a nápojového průmyslu, dřevařského průmyslu, ocelářství, těžby a zpracování kamene, divadelní techniky.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha