Fulltextové vyhledávání

softLED Dimming by SOFT-LED System GMBH

LED-osvětlovací systém pro bezhlučné postupné stmívání až do úplné tmy pro divadla a koncertní sály.

Žárovka, která nemá žhavení, nepotřebuje skoro žádný proud a je navíc výborně stmívatelná? O takové sní každý divadelní či operní osvětlovač. 

Firma soft-LED system, která se specializuje na LED-osvětlení divadel a  koncertních sálů, takové sny realizuje. Firma vyvinula inovativní systém LED-osvětlení, který se skládá ze speciálních filamentových LED-pásek společně s novými stmívači a perfektně promyšleným DMX-rozhraním.
System pracuje se stejnosměrným proudem a umožňuje nechat světla postupně a bez kolísání úplně zhasnout. Nehlučné stmívání v hledišti je důležité zejména pro koncertní a divadelní sály.
Díky významné úspoře proudu, která dosahuje až  90 prozent,  amortizují se náklady na přebudování osvětlení do LED-systému již do 1-2 let. 

Výhody:

  • Mimořádná věrnost barev: brevná věrnost je  >90 a splňuje tak ty nejvyšší standardy
  • Žádné zásahy do historických budov: nejsou třeba žádné přestavby, stávající kabeláž není třeba předělávat, vymění se pouze stará osvětlovací tělesa za LED-svítidla
  • Vhodné na 100 % pro HD-kamery, 100 % bez kolísání. Žádné interference při snímání z blízka a rychlém švenku kamery
  • Bez údržbové: žádná namáhavá výměna spálených žárovek. Životnost 50.000 hodin je 50 x  vyšší než u běžných žárovek

Tato dolnorakouská firma je se svými produkty velmi úspěšná i v zahraničí. Vybavila osvětlením známé rakouské koncertní sály a divadla ve Vídni, Grazu a Salcburku A také v Berlíně, Drážďanech, Moskvě, Baku a Doha v Kataru. 

Kromě systému softLED stmívání pro divadla a opery nabízí firma také speciální osvětlovací koncepty pro velké plochy na stadionech (SMART ARENA).

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha