Fulltextové vyhledávání

PepUpLife GmbH

Klíčky k pěstování se směsí bio semínek PepUpLife nebo s bio semínky v klíčící nádobě. Naplněno semeny mungo fazole, vojtěšky, pískavice a ředkvičky ve dvou různých směsích a v bio kvalitě.

Vypěstujte si klíčky sami – pomocí sáčku s bio semínky a bio klíčicí nádobky od PepUpLife

Klíčky jsou živá potravina, bohatá na vitamíny, minerální látky, stopové prvky a sekundární rostlinné látky, které pomocí vysokého obsahu vlákniny posilují vaše zdraví. Během 3 – 5 dnů dozrají klíčky do plnohodnotné  zeleniny. V každém ročním období, bez dlouhé dopravy, bez chemie a bez jakékoli techniky. Každý si klíčky může vypěstovat doma bez námahy a bez velkého nároku na místo.

Firma PepUpLife nabízí vše, co k pěstování klíčů potřebujete. Cílem je přírodní, zdravý a velmi kvalitní produkt. U PepUpLife můžete využívat dvou konceptů:

BIO-SÁČEK SE SEMÍNKY

Zde máte k dispozici dvě varianty, dvě různé směsi semínek: mungo fazole, vojtěška, pískavice a ředkvička.

Princip je jednoduchý:

Potřebujete jen nádobku s vodou a sáček se semínky - v sáčku se semeny PepUpLife je vše kompletně  připraveno - stačí jen vložit do vody jako sáček s čajem a funguje to!

BIO-POHÁREK SE SEMENY K NAKLÍČENÍ

S tímto výrobkem si pěstujete klíčky sami, není potřeba žádná další nádobka. Pohárek je naplněn směsí semínek, stačí jen doplnit vodu a funguje to!

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha