Fulltextové vyhledávání

ms.GIS Informationssysteme Gesellschaft m.b.H

Moderní Geoinformační systémy pro mobilní sběr dat a dokumentaci prvků infrastruktury (ulic, značek, stromů aj.) a jejich poškození

Firma ms.GIS se specializuje na vývoj geoinformačních systémů na národní i internacionální úrovni.  

Nabízí svým klientům propracovaná individuální GIS (geographic information system) řešení, která přesvědčí především jednoduchostí App a uživatelsky  přátelským  přístupem.

V roce 2013 byla založena také partnerská firma ROC-Connect v Silicon Valley, USA. Ve  spolupráci s ní bylo vytvořeno kompletní řešení pro Smart Home.

msGIS působí nyní také jako exklusivní evropský  partner ROC-Connect pro prodej a vývoj v oblasti Smart Home. 

Nabízená řešení ms.GIS a ROC-Connect:

Streetapp365servisní platforma  pro ulice, dopravu a více: mobilní sběr dat o stavu ulic, poškození infrastruktury (GPS-lokalizace) pro komunální hospodářství, synchronizace dat pomocí App, dokumentace dopravního značení, osvětlení, zeleně, správa hřbitovů atd.

Naturraum365inspekce vodních toků prostřednictvím App: dokumentace kontroly, lokalizace škod, všechny důležité informace na jednom místě, variabilní měřítka terénu aj.

GTO.Cloud platforma na bázi cloudu pro mnoho integrovaných použití: služby v reálném čase a rozhraní  pro web, mobilní telefony a GIS pro optimální interakci zařízení a uživatelů (M2U, M2M, U2U).

V nabídce je rovněž App pro lesní závody pro dokumentaci stavu porostu a postupu lesních prací pro optimalizaci těchto procesů.

Smart Home as a Service (SHaaS) kompletní White Label Smart Home DIY řešení pro retailové klienty: automatizované řízení všech zařízení dle stanovených pravidel, integrování vlastních požadavků a  požadavků trhu, napojení  přes lokální Gateways a Cloud Services a jedné platformy s uživatelským interface pro web a App.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha