Fulltextové vyhledávání

MIRAPLAST GmbH

Výroba nářadí, vývoj plastových stavebních dílů

Krátká informace

Již od svého vzniku je Miraplast spolehlivým partnerem pro technická řešení. Racionální struktura této rodinné firmy zaručuje vysokou flexibilitu a rychlou realizaci přání zákazníka. Podporujeme klienty již od prvotního nápadu, často vycházíme i z jednoduchého ručního nákresu. Společně potom vyvíjíme jednotlivé stavební součásti výrobku z těch správných plastů, přebíráme výrobu nástrojů a můžeme zajistit také sériovou výrobu jednotlivých dílů.
 
Díky tomu jsme během doby získali řadů zákazníků z nejrůznějších oborů. Na začátku jsme se věnovali především jednoduchým součástkám pro osvětlovací tělesa. Postupně díky spolupráci s designéry a výrobě navazujících produktů jsme začali nabízet velmi kvalitní POS-systémy.

Tato dlouhodobá spolupráce z nás vytvořila jednu z nejdůležitějších vývojových a produkčních firem také v oboru upevňovací techniky. Naše široké zkušenosti ve výrobě nástrojů nás zase přivedly ke klientům z oblasti automobilového průmyslu, pro které vyrábíme nástroje a stavební součásti pro světlomety, kabelová vedení a napínače pásů. 

Výrobky

K nejdůležitějším produktům patří výroba nářadí vstřikováním nebo tlakovým litím až do velikosti 800 x 800 mm. Nabízíme všechny metody opracování jako rodiování nebo  frézování. Kromě tohoto nářadí vyrábíme také malá zařízení pro měření a montáž součástek.
 
Hledáme

Výrobce plastových produktů pro domácnost, výrobce nářadí a dílů pro automobilový průmysl  

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha