Fulltextové vyhledávání

Marchfeldrasen GmbH

Zahradní trávník, sportovní trávník, golfový trávník, trávník pro veřejná prostranství, trávník do stínu, středomořský trávník

Krátká informace

Zelená pro kvalitu života: Marchfeldrasen- trávník z Moravského pole

NIc nemůže být zelenějšího než nádherný trávník. To je přesvědčení producenta trávníku z Dolního Rakuska. Marchfeldrasen® dělá všechno pro tvrobu toho nejlepšího trávníku, který bude odpovídat vašim náročným požadavkům, a při jeho produkci respektuje životní prostředí. Soukromé zahrady, veřejná zeleň, sportovní a volnočasové plochy, fotbalové stadiony, golfová hřiště i hřbitovy –Marchfeldrasen®  je vždy známkou kvality. Používají ho v celém Rakousku přední zahradní návrháři a architekti krajinotvorby.
 
Optimální přizpůsobení podkladu – žádné drny ani plevel:

Přírodní pláně, mírné klima a úrodná půda Moravského pole jsou domovem kvalitní vegetace. Síla přírody, kterou Dietrich Iser a jeho tým využívají již mnoho let pro pěstování nejlepších travních odrůd a jedinečných trávníků. Odolný, robustní, bez plevelu, s rychlou regenerací a optimální přizpůsobivostí - to jsou vlastnosti typické pro tento kvalitní a úspěšný  produkt z Dolního Rakouska.

Požitek z krásného trávníku již za několik málo dní: travní koberce nabízejí možnost rychlého využitelnosti a ve srovnání se setým trávníkem až jednoroční náskok s mnohem menší námahou. Položit, zalít, používat!

Výrobky

  • Zahradní a sportovní trávník
  • Golfový a hřbitovní trávník
  • Trávník do stínu a středomořský trávník

Hledáme

  • Zřizovatele a provozovatele sportovišť a golfových hřišť
  • Stavební firmy specializované na stadiony
  • Zahradní architekty a zahradnictví

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha