Fulltextové vyhledávání

KMH - Ideenschmiede

Stoly pro děti

Krátká informace

Již od roku 1977 vyvíjí firma Karl M. Hufnagl nové a inovativní výrobky, které potom pod patentovou ochranou uvádí na trh.

Pozoruhodné výsledky této malé rodinné firmy dokumentují četná ocenění (např.: Cena živnostníků a řemeslníků, Cena za udržitelný rozvoj).
Těžiště činnosti firmy spočívá v průzkumu trhu, vývoji nových výrobků až do fáze jejich odbytové zralosti; následují výroba a odbyt společně s odpovídajícími partnery.
Nejnovější produktem z dílny KMH  je kombinace lavice a stolu pro malé děti, která se v Rakousku již dobře prodává. Např. v eShopu: www.schatzreich.at  i jinde.

Firma se nyní orientuje na rozvoj zahraničních aktivit, chtěla by se prosadit zejména na trzích střední a východní Evropy.

Výrobky

Kombinovaná lavice se stolem pro malé děti 1-5 let
Pomáhá psychickému rozvoji vašeho dítěte
Patentově chráněno v celé Evropě

Bezpečnost:
Proti obvyklému nábytku pro malé děti jsou lavice a stůl pevně spojené. Nemůže tak dojít k převrácení nebo sklouznutí. Hrany jsou zaobleny. Produkt dosahuje nevyšší bezpečnosti.  Děti se mohou samy rozhodnout, kdy budou sedět a kdy budou běhat. Všechny použité laky a tmely mají certifikát nezávadnosti.

Provedení:
Všechny části jsou vyrobeny z vícevrstvých březových desek. Na vrchní straně jsou opatřeny bezbarvým lakem. Stolní deska je na třech stranách opatřena mírně vystupující lištou, která brání skutálení hraček se stolu. Rozměr: délka 72 cm, šířka 65 cm, výška 47 cm.
Vyrábí se ve třech provedeních: blue-boy, pink-girl, unisex-kid, rozdíl je pouze v barvě lišt na sedací části.

Produkt je dodáván nesložený v krabicích z vlnité lepenky. Sestavení se provádí dle přiloženého podrobného návodu a trvá asi 10 minut.

Návod, šrouby a šroubováky jsou přiloženy v krabici.
Krabice má rozměr 68x46x6 cm a váží 8,5 kg.
Provedení se dvěma lavicemi (twin-kid) má délku 108 cm.
 
Hledáme

Nové zákazníky

 

 

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha