Fulltextové vyhledávání

Joma Kunststofftechnik GmbH & Co. KG

Specialista na těsnící obaly z plastu v mnoha provedeních

Dokonalost obalů z plastu

Firma Joma je zámá jako odborník na specializované vysoce kvalitní plastové obaly pro průmysl, farmacii, kosmetiku, potravinářství a chemii.

  • Joma Securibox: Univerzální, pružný a naprosto těsný obal, vyráběný ve 21 velikostech, poskytuje bezpečnou ochranu práškům, mastem, krémům, pilulkám, tabletám a kapslím. Joma nabízí také doplňovévýrobky jako jsou – JOMA dávkovač krému, JOMA sypátko, JOMA dávkovač tablet a rovněž Securibox s vysoušedlem nebo spacerem.
  • Joma mlýnky na koření: Patří k nejlepším na trhu, zaručují optimální přizpůsobení mlýnku pro každý mletý materiál a tím maximální zachování vůní koření, nyní k dostání i s keramickým mlýnkem.

Securibox a mlýnky na koření jsou k dostání také v bio kvalitě pod značkou Joma Nature® (bio plast).

  • DuoFlapperCap: Ideální doplněk k mlýnku na koření. Uzávěr se sypátkem s nastavitelnou velikostí otvorů a jednoduchou obsluhou. Spolehlivě ochrání aroma vašeho koření i po otevření.
  • Creme Dispenser: Vakuová pumpička s třístupňovým nastavením množství a samouzavíratelnou čepičkou. Výrobek je nabízen v mnoha individuálních provedeních.

Významnou výhodou výrobků Joma jsou spolehlivé uzávěry, odolné proti vnějším vlivům. Podle požadavků zákazníka dodáva Joma i speciální výrobky a individualizovaná provedení.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha