Fulltextové vyhledávání

Haubis GmbH

dodávky do potravinářského maloobchodu, Gastronomie & Hotelů, předkynuté zmražené těsto, předpečený chléb a pečivo, cukrářské zboží, pizza, snack

Chléb & pečivo, které chutnají

Firma Haubis kouzlí z mouky, vody, kvásku, obilí, semínek a soli prvotřídní chléb a pečivo pro potravinářský maloobchod i gastro. Mezinárodní firma, která má více než 800 zaměstnanců velmi dbá na kvaliltu, nedovoluje žádné chemické přísady, barviva, transformované tuky ani konzervanty. Tak vzniká skutečně dobrý chléb, vyrobený z jemné rakouské mouky a přírodních přísad s vysokým bio podílem.  

Výrobyk firmy Haubis jsou certifikovány podle IFS Food Standard a obdržely pečeť kvality AMA, pečeť BIO AMA a také  EU Bio-Logo (AT-BIO-902).

Spolu s Haubis může být každý mistrem pekařem – díky speciální technologii na přípravu těsta. Denně dodává firma vice než  5.500 zákazníkům z oblasti potravinářství a gastronomie připravené hlubokozmrazené těsto, předpečený chléb a pečivo, jemné cukrářské zboží, ale i pizzu a snacky. Sortiment doplňuje bezlepkové a bezlaktozové pečivo.

Zákazníci firmy Haubis představují široké spektrum: od malých obchůdků na roku až po velké nadnárodní společnosti. Dopékané produkty si každý z nich může připravit dle svých predstav.

  • Hlubokozmažené výrobky (TK): Haubis TK-výrobky je třeba před přípravou nechat rozmrznout, což je důležité zejména u cukrářského zboží.
  •  Předpečené výrobky: vybraný chléb a pečivo jsou z výroby předpečeny do 2/3 a potom šokově zmrazeny, aby byla zachována vůně. Skladování a dodávka probíhá pri -18°C, potom  se výrobek jen 10 minut dopéká a je hotový.
  • Předkynuté těsto: hlubokozmražené předkynuté těsto je těsto živé, jen šokově zmražené. Kompletně se peče až u zákazníka. Produkt může být nově zformován, naplněn či posypán.

Sortiment:

  • Chleba & Baguetty: Bio-chléb, klasický chléb, speciální chléb (např. ve tvaru srdce, aj.), Baguetty
  • Pečivo: bílé, celozrnné, speciální (makové, placky atp.)
  • Cukrářské zboží: briošky, koblihy, donaty, koláče, plundry, zákusky, dorty aj.  
  • Pizza & Snack: různé pizzy, pizza chéb, svačiny, tartaletky aj.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha