Fulltextové vyhledávání

FWT Wickeltechnik GmbH

Strojírenská výroba, navijáková technika, válcovny

Krátká informace

Portfolio firmy FTW Wickeltechnik GmbH zahrnuje výrobu válců z kompozitních materiálů, rour, hřídelí, speciálních součástí, výrobu dílů na objednávku a také služby údržby.

Válce, které se vyrábějí z vláknových kompozitů, jsou používány v papírenském a tiskařském průmyslu, ve strojích na výrobu fólií a při výrobě netkaných textilií.
Výrobky tohoto úspěšného výrobce z Neunkirchenu jsou poptávány i ze zahraničí. FTW vyváží až 90% produkce do 15 zemí Evropy a do Japonska. S pomocí ecoplus International by firma ráda navázala nové obchodní kontakty i v zemích východní Evropy.

Výrobky

  • Válce: FTW se specializuje na výrobu válců z vláknových kompozitů. Tyto válce jsou používány v nejrůznějších průmyslových odvětvích.
  • Roury:  Jsou vyrobené procesem vinutí a nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích. Každý produkt je přizpůsoben pro budoucí použití.
  • Hřídele:  „Vše, co není stavbou, je převozu schopné,“ zní  moto mnoha dopravců. Nízká váha a schopnost přenosu vysokých točivých momentů – to jsou vlastnosti FTW hřídelí.
  • Speciální součásti: Díky speciálním výrobním postupům může FTW dodávat komplexní stavební součásti z karbonových a vláknových kompozitů.
  • Servisní služby: Tyto služby nabízí FTW svým klientům z oblasti papírenského průmyslu, ale i dalším uživatelům. Plánování údržby se provádí mimo výrobní časy, a proto je možné ji provádět velmi flexibilně.
  • Novinky: Pogumování všech typů výrobků (EPDM, CR, NBR atd.), smyček i profilů válců až do 12m délky.

Hledáme

Nové kontakty ve východni evropě.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha