Fulltextové vyhledávání

evasis edibles GmbH

výroba produktů z řasy

Vývoj, výroba a prodej potravin z řas*.

Řasy patří mezi superpotraviny. Jsou bohaté na proteiny, vitamíny a minerální látky, obsahují esenciální omega3 mastné kyseliny. Mají protizánětlivé účinky a působí také proti volným radikálům v lidském těle. Kromě toho jsou také jsou použitelné jako alternativa za k živočišnou bílkovinu s nízkým obsahem sacharidů.

evasis edibles nabízí následující sortiment produktů z řasy:

  • HELGA osvěžující nápoj: tento nápoj přesvědčí nejen svojí ovocnou a svěží chutí, ale také téměř nulovou ekologickou stopou. HELGA neobsahuje žádné alergeny, lepek ani laktózu, je veganská a s nízkým obsahem sacharidů. Jedna láhev pokryje čtvrtinu denní potřeby vitámínu B12 a má jen 30 kcal.  HELGA je proto ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí stravovat zdravě, pro sportovně aktivní lidi a pro všechny, kteří chtějí pro sebe udělat něco dobrého.
  • Nesycený nápoj HELGA: delikátní požitek pro ty, kdo preferují zdravý životní styl. Nápoj má bio certifikaci, je zásaditý, veganský, bezlepkový, nesycený a není ani doslazovaný. Řasy chlorela a spirulina dodávají až 25% denní dávky vitamínu B12 v jedné láhvi. Přírodní hrušková šťáva dodává nápoji jemně sladkou ovocnou chuť.
  • HELGA řasové krekry: vydatné krekry v bio kvalitě, se špaldovou moukou, slunečnicovým olejem a lněným semínkem, v příchutích: Sea Salt & Spicy Crispy
  • HELGA prášek z řasy: stoprocentní chlorela

*řasa chlorella použitá k výrobě pochází z Německa

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha