Fulltextové vyhledávání

Edeldestillerie Farthofer

Bio pálenky a likéry

Krátká informace

Vášeň již po pět generací

Firma Edeldestillerie Farthofer nabízí po celé Evropě nějvětší sortiment ušlechtilých bio pálenek a bio likérů. Vodka z tohoto rodinného podniku je široko daleko nejlepší - v soutěži International Wine & Spirit Competition získala zlatou medaili.

Již po pět generací vyrábí tento podnik z dolnorakouského Mostviertelu vysoce kvalitní ovocné destiláty. Vedle regionálních plodů jako jsou hrušky a jablka se Farthofer specializuje také na exkluzivní sorty: divoké švestky, štýrské hrušky, meruňky, višně a vyrábí samozřejmě také gin.

Cit pro výrobek a dlouholeté know-how

Firma zpracovává a pálí pouze nejkvalitnější suroviny (zcela zralé ovoce, bylinky, ořechy atd.) z kontrolované bio produkce. S velikým citem a za pomoci moderní techniky je následně ovocný kvas destilován. Mag. Josef Farthofer k tomu říká: „Cílem je zachovat co nejvíce typického ovocného aroma v těchto ušlechtilých pálenkách. Včasné oddělení předkapu, jádra a dokapu je předpokladem pro výrobu kvalitního destilátu.“
Světová vodka z Mostviertelu

Firemní O-Vodka z „O-Serie“ vyhrála zlato na IWSC (International Wine & Spirit Competition) v Londýně a stala se tak nejlepší vodkou na světě! Na této renomované soutěži bylo přitom přihlášeno 2.400 produktů z 90 zemí.                                                                

Výrobky

  • Bio likéry
  • Bio ušlechtilé pálenky

 

 

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha