Fulltextové vyhledávání

EBE Mobility & Green Energy GmbH

Vývoj a výroba struktury pro nabíjecí elektrostanice jejich řízení a sledování

Firma EBE Mobility & Green Energy patří v oboru elektromobility a Smart energy díky svým inovativním a na budoucnost orientovaným EBE UniCharge výrobkům, řešením, aplikacím a službám k leaderům na evropském trhu.

Produkty & řešení

  • Vývoj HW a SW produktů a řešení pro řízení a sledování nabíjecích elektrostanic, nabíjecí infrastruktury a energetický management. EBE Mobility & Green Energy vyvíjí a vyrábí kompaktní moduly,kontroly nabíjení  i EVSE - Electric Vehicle Supply Equipment řízení poslední generace, které prodává výrobcům a provozovatelům nabíjecích stanic
  • V oblasti řízení nabíjecích stanic vyvíjí a vyrábí firma EBE Mobility & Green Energy moderní systémy Backend, nabíjecí a obslužné systémy a účtovací systémy pro řízení a monitorování, vyhodnocování a dálkovou údržbu nabíjecích stanic a k tomu příslušné infrastruktury.  
  • V oblasti energetického managementu se firma věnuje především skladování, vyhodnocování, analyzování, řízení a vizualizaci energie. Pomocí produktu EBE UniCharge LLEM – pro lokální řízení nabíjecí struktury v kancelářích nebo bytech nabízí EBE Mobility vhodné řešení pro integraci nabíjecích stanic do energetické sítě doma i v zaměstnání. Rozhraní k fotovoltaickým zařízením a optimalizace PV nabíjení doplňuje portfolio firmy.  

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha