Fulltextové vyhledávání

Dachsberger & Söhne GmbH

Výroba a zpracování masa

Krátká informace

Při výrobě a zpracování masných produktů se naše jatka spolu se zpracovnou masa již 60 let opírají především o profesionalitu, vysokou kvalitu a spolehlivost. To jsou hodnoty, které oceňují naši zákazníci v tuzemsku i v zahraničí. Čerstvé nebo chlazené zboží vám dodá firma Dachsberger spolehlivě a včas.

Dachsberger Fleisch se opírá o kvalitu: garantujeme vám, že nás farmáři z Wald- a Weinviertelu zásobují těmi nejkvalitnějšími vepři z regionu. Naprostou většinu našich dodávek zpracováváme sami ve vlastních jatkách. Ostatní zboží nám dodávají vybraní a spolehliví rakouští dodavatelé.

Za kvalitu zboží ručí sami majitelé firmy Friedrich a Alfred Dachsbergerovi, kteří osobně dohlížejí na zpracování. K významným přednostem firmy Dachsberger patří především čerstvé produkty, které uchováváme ve vlastních chladicích prostorách, což umožňuje vyřizovat dodávky obratem. Čerstvé i mražené zboží dodáme přesně v době zákazníkem určené.

Denně opouštějí výrobní závod v Gaudendorfu desítky chladírenských vozů, aby dovezly našim zákazníkům čerstvé maso Dachsberger.

Výrobky

vepřové maso, vepřové půlky/čtvrtky
 
Hledáme

velkoobchod masem, výrobu uzenin a masných produktů, zprostředkovatele

 

 

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha