Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

tsar®

tsar® - cvičení pro optimální držení těla, posílení hlubokého svalstva a pojivových tkání jako základ pro úspěšný trénink a zvyšování výkonnosti

Tajemství aktivní regenerace

Křeče navzdory tréninku? Blok při ohýbání? Problémy se správným držením těla?

To je čas na tsar® metodu (anglicky The Secret of Active Regeneration). Tato metoda vrací tělu symetrii a rovnováhu díky speciálním cvičením, optimalizuje svalové napětí a podporuje správné držení těla. Správným držením těla a uvolněním svalového napětí je možné zvýšit výkonnost až o 80%. Bez nutností výkonnostního tréninku působí tsar® na hluboké svalstvo a pojivové tkáně a zvyšuje pohyblivost.

tsar® je ideální jako příprava před vlastním silovým nebo vytrvalostním tréninkem. Pokud před vlastním tréninkem není prováděno srovnání celého těla, může dojít v důsledku posilování nesprávných svalových pramenů k zesilování špatného držení těla.

Jak tsar® funguje?

tsar® využívá fyziku. Pokud je svalové napětí na přední i zadní straně vyrovnané, reagují svaly harmonicky se střídavou účinností. Podobně jako kyvadlo u hodin. Křečovitě stažený prsní sval táhne ramena dopředu a vyhodí tělo z rovnováhy – kyvadlo se vychyluje do jedné strany. Speciální hmaty a cvičení uvolňují nežádoucí křeče během několika minut a pomohou vašemu správnému tréninku.

Cvičení tsar® je možné provádět doma s pomocí videonávodu nebo společně s vyškoleným trenérem. Naši vyškolení tsar® trenéři se mohou prokázat speciálním diplomem.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha