Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

Thermokon Components GmbH

Příjemné klima v zimě i v létě

Thermokon je se svou více než 25 let dlouhou zkušeností na trhu podloženou širokými znalostmi technologie tím správným partnerem v oboru senzoriky pro topné systémy v budovách. Mimořádně efektivní senzory redukují emise CO2 a zvyšují životnost budov. 

Thermokon nabízí mnoho senzorových řešení pro teplotu, vlhkost, kvalitu vzduchu, proudění, světlo nebo pohyb. Obslužné interiérové jednotky respektují moderní design a slouží jako multifunkční zařízení pro řízení osvětlení, teploty, zastínění atd. Bezdrátový a bezbateriový hlásič EasySens®  doplňuje produktovou nabídku.
Novinkou v portfoliu je „climaView“. Řešení pomocí cloudů zajistí rychlý přehled o problematických místech a o tepelné pohodě jednotlivých vnitřních prostor. S „climaView“ je možné současně sledovat a optimalizovat vytápění ve vašich budovách kdekoli na světě.

Thermokon má centrálu v Německu, pobočky v Rakousku, Švédsku, Číně, Švýcarsku, USA a Norsku. Rovněž díky svému odbytovému partnerovi v Rusku má tak Thermokon globální pokrytí a může se pochlubit vývozem do celkem 80 zemí světa.

Výrobky

  • „climaView“ – celosvětový monitoring vnitřního klimatu a energií via Online-Tool
  • EasySens® - energeticky soběstačná řídící jednotka s hlásičem
  • Multifunční interiérová obslužná zařízení
  • Čidla pro kvalitu vzduchu, teploty, vlhkosti a světla
  • Měřicí přístroje, manometry, přepínače tlaku a proudu

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha