Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

„ÖTSCHER:REICH – Alpy a my“

Dolnorakouská zemská výstava 2015

„ÖTSCHER:REICH – Alpy a my“ se jmenuje letošní Zemská výstava 2015, kterou můžete vidět v Frankenfels-Laubenbachmühle, Neubrucku a nově zřízeném centru národního parku Ötscher-Basis Wienerbruck v rakouském regionu Mostviertel.

Dolnorakouská zemská výstava 2015 „ÖTSCHER:REICH – Alpy a my“, která zahrnuje dvě výstavy, se koná v dolnorakouském Mostviertlu: výstava ve Frankenfels-Laubenbachmühle v provozním centru čerstvě zrekonstruované Mariazellské dráhy vypráví o historii obyvatel alpského prostoru. Středobodem výstavy na zámku „Töpperschloss“ v Neubrucku jsou Alpy a dobývání a zpracování místních surovin, především železa.

S Mariazellskou dráhou se můžete vydat dál k novému centru národního parku Ötscher-Basis v Wienerbrucku. Impozantní Ötscher je nejvyšší horou Mostviertlu. Tady můžete objevit jeden z nejkrásnějších výstupů v „ÖTSCHER:REICH“ – buď na naučné stezce s průvodcem národním parkem nebo na pěší tůře k soutěskám a vodopádům Ötscheru. Vyškolení průvodci přírodou vás doprovodí k 15-ti „ÖTSCHER:REICH“-zastávkám „Landesschau 2015“. Cestovní příručky a turistické mapy jsou součástí katalogu Alpské výstavy.

Termíny: 25. duben – 1. Listopad

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha