Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

mRaP GmbH

Bezplatný elektronický pokladní systém odpovídající požadavkům finančích úřadů s mnoha jedinečnými funkcionalitami.

„Registrační pokladna zdrama i pro tebe“

helloCash je dolnorakouskou odpovědí na elektronickou evidenci tržeb (která platí i v Rakousku). Jednoduše, zdarma a zcela dle požadavků finančních úřadů ulehčuje firma mRap GmbH život mnoha podnikatelům.

Pro instalaci tohoto programu není potřebný žádný drahý software. Potřebujete pouze přístup na internet a jednoduché zařízení jako Laptop, PC nebo Tablet. Na webových stránkách firmy hellocash.at/shop najdete široký výběr těchto zařízení i vhodných tiskáren na vydávání účetenek. Váš helloCash SW bude stále aktuální a rovněž údržba vaší elktronické pokladny bude zdrama. Jednoduchým stiskem tlačítka bude program helloCash exportovat denní i měsíční výkazy, které jsou potřebné pro  vaše účetní nebo daňové poradce.  

HelloCash nabízí také celou řadu doplňkových funkcí:

  • iPad – možnost tisku
  • Klientskou správu  a časové výkazy
  • Systém pro správu zboží a zakázek
  • Přednastavení na různé obory a potřeby
  • Profesionální podporu

Vedle bezplatné základní verze nabízí firma mRap tři další dodatečná produktová řešení (Medium, Premium a Gastrokassa) s mnoha dalšími funkcemi za pevný měsíční poplatek.

Pro ulehčení života všech, kteří podléhají povinné elektronické evidenci  tržeb, nabízí firma i široký výběr registračních pokladen, dotykových počítačů, tabletů, skenerů čárových kódů, tiskáren účtenek a pokladních přihrádek.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha