Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

MIRAPLAST GmbH

Výroba nářadí vstřikováním nebo tlakovým litím

Miraplast je spolehlivým partnerem pro všechna technická řešení. Racionální struktura této rodinné firmy zaručuje vysokou flexibilitu a rychlou realizaci přání zákazníka. Podporuje klienty již od prvotního nápadu, často vychází i z jednoduchého ručního nákresu. Následně vyvíjí jednotlivé stavební součásti výrobku z těch správných plastů, přebírá výrobu nástrojů a může zajistit také sériovou výrobu jednotlivých dílů.

Díky tomu získala firma řadů zákazníků z nejrůznějších oborů. Na začátku se firma věnovala především jednoduchým součástkám pro osvětlovací tělesa. Postupně díky spolupráci s designéry a výrobě navazujících produktů začala nabízet velmi kvalitní POS-systémy.

Tato dlouhodobá spolupráce udělala z Miraplastu jednu z nejdůležitějších vývojových a produkčních firem také v oboru upevňovací techniky. Široké zkušenosti ve výroběnástrojů přivedly klienty z oblasti automobilového průmyslu, pro které vyrábí nástroje a stavební součásti pro světlomety, kabelová vedení a napínače pásů. Nabízí všechny metody opracování jako rodiování nebo frézování. Kromě tohoto nářadí vyrábí také malá zařízení pro měření a montáž součástek.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha