Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

MIRAPLAST GmbH

Výroba nářadí, vývoj plastových stavebních dílů

Již od svého vzniku je Miraplast spolehlivým partnerem pro technická řešení. Racionální struktura této rodinné firmy zaručuje vysokou flexibilitu a rychlou realizaci přání zákazníka. Podporuje klienty již od prvotního nápadu. Potom vyvíjí jednotlivé stavební součásti výrobku z těch správných plastů, přebírá výrobu nástrojů a může zajistit také sériovou výrobu jednotlivých dílů.
 
Díky tomu během doby získali řadů zákazníků z nejrůznějších oborů. Na začátku vyráběli především jednoduché součástky pro osvětlovací tělesa. Postupně díky spolupráci s designéry a výrobě navazujících produktů začali nabízet velmi kvalitní POS-systémy.

Firma nyní patří mezi nejdůležitější vývojové a produkční závody také v oboru upevňovací techniky. Široké zkušenosti ve výrobě nástrojů přivedly klienty z oblasti automobilového průmyslu, pro které se vyrábí nástroje a stavební součásti pro světlomety, kabelová vedení a napínače pásů. 

K nejdůležitějším produktům patří výroba nářadí vstřikováním nebo tlakovým litím až do velikosti 800 x 800 mm. Všechny metody opracování jako rodiování nebo  frézování. Kromě toho také malá zařízení pro měření a montáž součástek.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha