Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

Lighting Design Austria e.U.

Inovativní plánování osvětlení

Tvůrčí tým Lighting Design Austria (LDA) patří již více než 30 let k předním světovým projektantům v oblasti denního a umělého osvětlení.    
Služby LDA zahrnují plánování denního i umělého osvětlení, venkovního osvětlení, osvětlení v krajině, fasádního osvětlení, inteligentních počítačové řízených osvětlovacích systémů, osvětlení uměleckých scén a multifunkčních center, optimalizaci kvality a nákladů již existujících projektů, plánování napájení elektřinou.  
Firma již realizovala celou řadu významných projektů například s architektem sirem Normanem Fosteren, sirem Richardem Rogersem, spolupracovala s SOM a Building Design Partnership.

LDA navrhuje a plánuje řešení osvětlení a na přání zákazníka také plánování napájení elektřinou a řízení osvětlení včetně stavebního dozoru.

Firma hledá kooperační partnery v Česku: u investorů a institucí (soukromé stavební společnosti, investiční společnosti spolupracující na státních zakázkách atp.), kteří se účastní rozhodování o plánování osvětlení například  nákupních center, hotelů, letišť, veřejných budov (úřadů, nemocnic, škol, stadionů), velkých bytových nebo kancelářských komplexů.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha