Fulltextové vyhledávání

ZPĚT

GEROCRET - Ockermüller Betonwaren GmbH

Betonové prefabrikáty pro pozemní, podzemní a speciální stavby.

Firma GEROCRET - Ockermüller Betonwaren GmbH vyrábí a dodává betonové prefabrikáty pro pozemní, podzemní a speciální stavby po celé Evropě. Jde zejména o betonové elementy pro stavbu železnic, mostů, kanalizace, tunelů, silnic, telekomunikací a infrastruktury. Prefabrikované díly ve velkých a speciálních sériích pro individuální projekty a specifické použití. Firma GEROCRET - Ockermüller Betonwaren GmbH přesvědčí zejména svými dlouholetými zkušenostmi a kompetentním poradenstvím.

  • Mimořádné know-how v oblasti betonu – receptury (např.: vysoko zátěžový beton) a povrchová úprava (např.: povrstvení, barvení, strukturování).
  • Obrovské množství forem na betonové díly a flexibilita této firmy jsou jejími výraznými konkurenčními přednostmi zejména ve specializované výstavbě. Například: roury o vnitřním průměru až 4,3 metry, světově největší tunelové vložky, šachetní stavební díla až do kusové hmotnosti 55 tun aj.
  • Jedinečná logistika - sídlo firmy přímo na břehu Dunaje umožňuje využití řeky jako mezinárodní vodní cesty a dopravu velkých kusů na velké vzdálenosti pomocí lodí. Komplikovaný speciální transport po souši je tak výrazně kratší.
  • Možnost výroby betonových segmentů pro věže větrných elektráren.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha