Fulltextové vyhledávání

Agentura ecoplus v Dolním Rakousku

Dolnorakouská zemská agentura ecoplus GmbH byla založena zhruba před 60 lety za účelem podpory podnikání. Dnes je tato inovativní hospodářská agentura spolkové země Dolní Rakousko důležitým spojovacím a servisním článkem mezi hospodářstvím a politikou, podnikateli a státní správou v národním i mezinárodním měřítku.

ecoplus GmbH

Úloha spojovacího článku ecoplus (jednatel pan Mag. Helmut Miernicki) je velmi důležitá právě na mezinárodní a meziregionální úrovni. Spolková země Dolní Rakousko podporuje velmi intenzivně spolupráci se sousedními zeměmi, zejména na hospodářské úrovni. 

ecoplus International map
ecoplus International map

ecoplus International

K tomuto účelu byla založena společnost ecoplus International GmbH (jednatelka Dr. Gabriele Forgues), která má také dceřiné společnosti v Česku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Turecku a na Slovensku a reprezentaci v Rusku.

Lower Austria

Dolní Rakousko

Dolní Rakousko je největší spolkovou zemí Rakouska. V současné době se díky nadprůměrnému hospodářskému růstu, počtu vznikajících domácích firem a také díky zahraničním investicím řadí k průmyslově nejvyspělejším regionům v Evropě.

Lower Austria

Valná hromada

ecoplus International Tschechien s.r.o. IČO 278 61 864

svolává valnou hromadu společníků
dne 24.5.2016 v 10:00 do sídla společnosti.

Chcete se zeptat?

Ing. Eva Farkačová
ecoplus International Tschechien s.r.o.
Fügnerovo náměstí 3/1808
CZ-120 00 Praha